Faqja e pare - Avant Garde ©
Εκπαιδεύουμε με Σεβασμό και Συνέπεια τους Επαγγελματίες του Αύριο στις Τέχνες της Κομμωτικής και Αισθητικής

Quhem Mario Pallass, jam drejtori i shkolles ‘’Avantgarde’’ ne Pire dhe kam nje qellim te thjeshte:

Te te ndihmoj te ndjekesh me sukses zgjidhjen tende ne parukeri ose ne estetike duke te siguruar te ardhmen tende profesionale.

Ju mund te kontaktoni ne 2104116916 dhe te gjejme zgjedhjen me te mire per ty.
PSE NE?

Shkolla Avantgarde ju ofron privilegjet e meposhtme:

* Merr pjese ne ekspozita dhe ngjarje te firmave si Loreal dhe Wella. Gjithashtu te jepen ftesa nga shkolla Avantgarde per seminare dhe mesime qe behen nga parukiere te famshem.
* Mbasi mbaron mund te kerkosh ndihme per cdo gje qe te nevojitet.

Le Te Flasim me Fakte

* Programi jone eshte formuar mbi pervojen e madhe e Avantgarde, eshte pershtatur mbi nevojat reale te parukiereve dhe keshtu siguron karrieren profesionale.
* Sigurojme pune permes rrjetit tone te dyqaneve, me dyqane qe bashkepunojme si dhe me rrjete televizive, hotele e.t.j.
* Te mesojme se si te sillesh me klientet, si ti besh kliente te perhershem dhe te lumtur, te kontaktosh me ta , te nxisesh shitjet, dhe ne pergjithesi si te sillesh ( higjene, veshje), te flasesh e.t.j ne ambjentin e punes..
* Abjenti i shkolles tone eshte nje nga me modernet ne Greqi, dhe ndihmon shume mbi rezultatet arsimore.
* Kemi parukeri ku mund te shohesh ne ambjent real ato qe do mesosh dhe te shohesh profesioniste se si punojne! Eshte nje avantazh shume i maaaadh!!
* Kjo eshte puna jone: Nese do te mesosh punen duhet te vish te ne, te specialistet.
* Ambjent i sigurt - afer stacion autobuzi dhe ne ndertese me standarte te medhaja sigurie - ambjent familjar.

Pra ndalo, mos humb kohe kontakto me mua sot ne +30 2130254897.